Karrier

Az EuroKnife Bt. az ipari vágószerszámok – kör- és egyeneskések - gyártásában vezető helyet elfoglaló 100 éves német DIENES csoport magyarországi leányvállalata a Pilis kapujában....

Mechanikus karbantartó

  •  Versenyképes bérezés
  •  Béren kívüli juttatási csomag, Cafeteria rendszer
  •  Rendezett, biztonságos környezet
  •  Céges buszjáratok, munkába járás támogatása
  •  A forgácsoló üzem gépparkjának mechanikus karbantartása
  •  Általános gépészeti karbantartási feladatok ellátása
  •  Tervszerű megelőző karbantartás elvégzése
  •  Karbantartási dokumentációk vezetése
  •  Részvétel géptelepítésekben
  •  Elektromos karbantartók támogatása
  •  Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves gyártási tapasztalat
  •  2 műszakos munkarend vállalása
  •  Önállóság, precíz munkavégzés
  •  Targoncavezetői jogosítvány
  •  Emelőgépkezelő bizonyítvány
  •  Pneumatikai, hidraulikai ismeretek

Önéletrajzát kérjük küldje a következő e-mail címre: hr@euroknife.com
vagy a következő címre: 2081 Piliscsaba, Kálvária út 50-52.
“Pályázati anyagának benyújtásával hozzájárul, hogy a pályázatban szereplő személyes adatait a mindenkor hatályos jogszabályoknak megfelelően kezelhessük.”

Az EuroKnife Bt. az ipari vágószerszámok – kör- és egyeneskések - gyártásában vezető helyet elfoglaló 100 éves német DIENES csoport magyarországi leányvállalata a Pilis kapujában,...

Síkköszörűs

Technológia: Síkköszörülés

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatási csomag, Cafeteria rendszer
  • Céges buszjáratok, munkába járás támogatása
  • Rendezett, biztonságos környezet

  • Síkköszörűn történő fémmegmunkálás
  • Szakirányú végzettség
  • Felelősséggel végzett precíz, önálló munkavégzés
  • Műszaki rajz, illetve mérőeszköz ismerete
  • Munkarend: 2 műszakos, 8 órás

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Elektromos karbantartó

  • Az üzem területén fellépő villamos karbantartói feladatok ellátása
  • Aktív részvétel a megelőző karbantartásban
  • Karbantartási adatbázisok vezetése
  • Mechanikus karbantartók támogatása
  • Villanyszerelő végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves  tapasztalat
  • Villamos kapcsolási rajzok ismerete
  • Kétműszakos munkarend vállalása
  • Önállóság, precíz munkavégzés

  • CNC megmunkáló gépek javításában szerzett tapasztalat

Küldje el önéletrajzát, amennyiben nem talál hirdetéseink között Önnek megfelelő pozíciót! Várjuk jelentkezését.

Érdeklődőknek